Bize Ulaşın... Mevzuat... Faaliyetlerimiz... Fındık ve Çeşitleri... Hakkımızda... Anasayfa'ya Dön…
Kimler Yararlanabilir ? Hizmet Verdiğimiz Bölgeler Tarım Danışmanlık Hizmetimiz

GENEL KURULA DAVET

                      GENEL KURULA DAVET

           Kooperatifimizin 2017/2018 iş yılı olağan genel kurulu 15/11/2018 Perşembe günü saat 10:00 da Kozağzı mah. Prf.Dr. Mehmet Çavuşoğlu sok. No:13 Ordu/Perşembe adresinde bulunan S.S.163 Sayılı Perşembe Fındık Tarım Satış Kooperatifi hizmet binasında toplanacaktır. 

            Belirtilen günde çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantının bir hafta sonra 22/11/2018 Perşembe günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.

             Genel kurulumuza 31.07.2018 tarihi itibariyle müteselsil kefillikten doğanlar dahil vadesi gelen borçlarını (genel kurul tarihinden 20 gün öncesine kadar) tamamen ödemiş ve 2017 yılı ürünü rekolte beyanı ve fındık teslimatları dikkate alınarak T.S.K. Anasözleşmesinin 23. maddesine göre katılma hakkına sahip ortakların iştiraki ile yapılmasına,

              Genel kurulumuza katılmaya hak kazanan ortaklarımız nüfus cüzdanı ve ortak karneleri ile birlikte şahsen müracaat ederek giriş kartlarını almalarını ve ortaklar (hazurun) cetvelini imzalayarak toplantıya katılmaların saygılarımızla rica ederiz.

 

                                        S.S.163 Sayılı Perşembe Fındık Tarım Satış Kooperatifi